Sold2023Dewitt Hardy(Missouri/Maine, 1940-2017) Still Life in the Winter Sun, signed lower right "D Hardy", watercolor on paper, 13 x 13-1/4 in.; gilt wood frame, 23 x 23 in. Provenance: Maurice Katz, 1988; From the EstaSee Sold Price
Sold2023Stow Wengenroth (Am. 1906-1978) and Dewitt Hardy (Am. b. 1940), Two Works, Lithograph, framed underStow Wengenroth and Dewitt Hardy Am. (1906-1978), Am. (b. 1940) Two Works: 1] Warblers 2] Woman Reading 1-2] Lithograph, framed under glass 1] Signed l.r., eSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Käesolev töö on üks Malle Leisi monumentaalsemaid. Tema empaatia taimede vormi ja värvi, nende sisemise elu suhtes ühendub siin suure meisterlikkusega kompositsioonis ning jõulise värvimõjugaSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017) Lilled ja viljadLeisile omase rikkaliku ja efektse toa- ning aialillede buketi ja puuviljade kõrval näeb paremal väikest maastikku hobuse ja vikerkaarega. See seob teost akvarelli- ja serigraafiasarjadSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Malle Leisi Krimmi maastike sari on avastus. Toredasti on edasi antud tume lõunamaine taevas mere ja küpresside kohal, paika iseloomustab ka elegantne oliivipuuoks. All paremal: LEIS 11991 TSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Vaade Lõunasse II. 1994. Õli. Lõuend. 50 x 160 cm. Malle Leis lõpetas ERKI 1967. aastal Lepo Mikko õpilasena. Ta oli rühmituse ANK’64 asutajaliikmeid.Malle Leisi emSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017) Orgaanilised vormidMalle Leis näib olevat Olav Marani ja Jüri Arraku kõrval esimesi, keda hakkas huvitama orgaaniline, looklev vorm – võib-olla orgaanilise disaini, võib-olla Dali, TanguySee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Botaaniline LVI. 1989. Akvarell. Paber. 54 x 72.8 cm. Suur serigraafia- ja akvarellisari valmis aastail 1988-89. Aastail 1982-2003 oli M. Leis Briti Botaaniliste Kunstnike Ühingu (SBA) liige, ainSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Lilled kastis. 1974. Akvarell. Paber. Lm 59 x 59.1 cm. M.Leis  võttis 1960.aastatel esiakvarellisti teatepulga üle Lydia Meilt, kellega ta sarnaneb suurepärase vormitunnetuse, koloSee Sold Price
Sold2021George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil,George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil, Still life with leeks and cheese, oil on board, monogrammed lower right "G.O.", 28 1/4" x 35 1/4".See Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Üle metsa ja maa II. 1989. Graafika (Serigraafia). Km 52.6 x 52.9 cm. Vm 55 x 59.5 cm. Suurus raamiga: 78.2 x 76.6 cm. Aastatel 1989–90 on kunstnik loonud selle nimetuse all neli lehte. MusSee Sold Price
Sold2015Pair of American Bronze Reclining Nudes.Nice bronze depicting reclining nudes on wooden bases. Minor wear only. Nice detail. Condition (Excellent). Size 60'' T.See Sold Price
Sold2015Large Philip Standish Read Oil, "Reclining Nudes"Philip Standish Read (American (New York),1927-2000). "Reclining Nudes", oil on canvas, signed lower right "Philip S. Read". Mural-like painting depicting a group of cubist inspired classical nudes inSee Sold Price
Sold2016Louis Icart (French, 1888-1950) Reclining Nudes: ALouis Icart (French, 1888-1950) Reclining Nudes: A Pair. Two color drypoints, dated to 1928, each pencil signed lower right, numbered 4 and 71 Each sight: 13.75" x 19.5" Frame: 21" x 26.5"See Sold Price
Sold2020Malle Leis - "Oktoober" - 1994ARTIST: Malle Leis (EESTI) PEALKIRI: "Oktoober" AASTA: 1994 MÕÕDUD: 70 x 104 cm TEHNIKA: akvarell paberil SIGNATUUR: all keskel "Leis 1999" AUTORIST: Malle LEIS (1940 - 2017) oli eesti maalikunstnikSee Sold Price
Sold2022(2) MONUMENTAL CAST IRON CAMPANA FORM GARDEN URNS(pair) Monumental verdigris patinated cast iron campana-form garden urn planters, having egg and dart rim, over body ornamented with reclining nudes and Bengal tigers, mask handles, rising on square bSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (1940 – 2017)Sinine lill. 1966. Õli. Lõuend. 73.5 x 92 cm. Kui Malle Leisi hilisemates maalides on kesksel kohal meditatiivsus, mõtlikkus ja tunnetuslikkus ning viljakatesse 1970–80ndatesse j&See Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Teatud päev II, kaheosaline maal. 1980. Õli. Lõuend. 61 x 50 cm ; 61 x 50 cm. Malle Leis, meie legendaarne maalija, akvarellist ja graafik, omandas kunstihariduse Tartu KunstikoolisSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Tumepunane kompositsioon. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. 59.1 x 69.1 cm. Üks ERKI-s teatridekoratsiooni erialal õppiva Malle Leisi uljaid põikeid sürrealismihõngulise abstrakSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Rohelised lehed-viljad. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. Lm 60.1 x 59.5 cm. Looklevad, tilkjad, „orgaanilised“ vormid olid ANK’64 noortele kunstnikele 1960. aastate teisel poolel kSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (1940 – 2017)Suvelilled. 1985. Akvarell. Paber. Lm 59.9 x 59.7 cm. Kui Malle Leisi serigraafiates on taust sageli must, siis akvarellides piirdub must lillesülemi või viljade kobara tagusega, vihjates muSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Maasikad.1981. Serigraafia. Paber. Plm 75 x 50 cm. Üks Malle Leisi eriti efektseid serigraafiaid – otsekui looduse ja küpsevate viljade ilu kvintessents. All vasakul: Maasikad 29/ 48 sSee Sold Price
Sold2024ROD KAGAN (1940-2010) Reclining Lady 31994 patinated bronze, signed, titled, dated and numbered...ROD KAGAN (1940-2010) Reclining Lady 3 1994 patinated bronze, signed, titled, dated and numbered 'RECLINING LADY 3/ ROD KAGAN/ 1994/ 16/33' on underside height 17in (43cm); length 29in (74cm); width 1See Sold Price
Sold2023Nobuyoshi Araki [Composite nudes]ARAKI, NOBUYOSHI (b. 1940) [Composite nudes], two unique collaged images prepared from SX-70 Polaroids, circa 1990s. Each 3 1/8 x 3 inches (79 x 76 mm), one of the pair signed by Araki in ink in the lSee Sold Price
May 23Heritage Auctions67065: Tom Corbin (American, b. 1954) Reclining Nude, 2$500
Jun 07Freeman's | HindmanGRAFTON, Sue. The Lolly-Madonna War. 1969. FIRST EDITION. INSCRIBED BY SUE GRAFTON.$750
Jun 07Freeman's | HindmanHARDY, Thomas. A group of 11 works by Hardy associated with female authors and artists, MANY SIGNED.$250
Jun 07Freeman's | Hindman[HARDY, Thomas] -- HUTCHINS, John. The History and Antiquities of the County of Dorset by John$250
5 days LeftBidhausRestored 3-Strand 3/4 Pretzel Rattan Adjustable Reclining Lounge Chair w Ottoman$10
JG AutographsRoy DeMeo - Gambino Family Mobster - Autographed 1969 Check & Signed Son's Book$10(1 bid)
5 days LeftThe Heritage Gallery at Sayville Antiques, IncGuglielmo Pugi (Italian, 1850-1915) Marble Sculpture Reclining Woman$120(6 bids)
7 days LeftFreeman's | HindmanHungarian Art Deco Pair of Hungarian Walnut Armchairs, c. 1940$1,800(2 bids)
5 days LeftBroward Auction GalleryFrederick Daniel Hardy (UK,1826-1911) oil painting antique$70(3 bids)
7 days LeftFreeman's | HindmanS. Karpen & Bros. Circa 1940 Cerused Oak Chest with Green Ceramic Pulls USA$700(4 bids)
5 days LeftUkiyoe Gallery Japanese Woodblock PrintsYoshida Hiroshi: Soshu 1940 JIZURI Woodblock$2,000(4 bids)
2 days LeftPotter & Potter AuctionsMOUSE, Stanley (1940 — ) and Alton Kelley (1940 – 2008). Gr...$700(3 bids)
7 days LeftKamelot AuctionsTWO PIECE FRENCH CAST STONE FAUX BOIS GARDEN TABLE WITH PARTIAL PAINT C 1940.$350(1 bid)
2 days LeftDuMouchellesSchumann Bavaria (German) 'Chateau Dresden' Pierced Porcelain Service Ware, Ca. 1940, 74 pcs$150(1 bid)