Sold2022Mattè Alessandra, Upside down "Celeste"Esemplare unico, Firmato, datato e intitolato al retro, Fotografia digitale su dibond, W. 100 - H. 100 Cm, Opera accompagnata da certificato di autenticitàfirmato dall'artista e rilasciato in dataSee Sold Price
Sold2022Mattè Alessandra, Upside down "Emma"Esemplare unico, Firmato, datato e intitolato al retro, Fotografia digitale su dibond, W. 100 - H. 100 Cm, Opera accompagnata da certificato di autenticitàfirmato dall'artista e rilasciato in dataSee Sold Price
Sold2023R. Rauschenberg - Untitled (3/29/80 Leo Castelli Gallery) - Framed (Signed 'for Doug')This is a Lot of 1 piece; Robert Rauschenberg - Untitled (At Leo's March 29, 1980 Leo Castelli Gallery) - Framed (Signed 'for Doug') - Offset Lithograph Poster; Size: 33.25 x 24.5 x 1.5 in ; Issue YeaSee Sold Price
Sold2015Robert RauschenbergA circa 1980 Leo Castelli, Rauschenberg lithograph Measures: 30 1/2 x 22 inches Signed in pencil on bottomSee Sold Price
Sold2021Robert Rauschenberg (1925-2008) AmericanCASTELLI GALLERY, 1980, color poster, signed in pencil, sheet 30 ½ x 22 ¼”, frame 34 x 25 ½” with Plexiglas.See Sold Price
Sold2023Red Plastic Anna Castelli Ferrieri Table 4300, 1980, prod. Kartell ItalyRed Plastic Anna Castelli Ferrieri Table 4300, 1980, prod. Kartell Italy Dimensions: H: 29 inches: W: 31.5 inches: D: 31.5 inches --- We offer curbside delivery to NYC, Manhattan, Close Brooklyn, HoboSee Sold Price
Sold2017BRUCE NAUMAN (American, b 1941)Three offset lithographs, one in colors "Body Pressure," 1974, "Bruce Nauman - Leo Castelli," 26 Apri-17 May, 1980 and "Bruce Nauman - Leo Castelli," 4-25 February, 1978 (all framed separately) "BodySee Sold Price
Sold2016PETERSEN, Robert. Lot of 6 Mixed Media Drawings.All signed and dated from 1980-1998. 5 of 6 have Castelli Graphics, New York labels verso. Robert Petersen (American, New York, b. 1945). From a Bedford NY collector. Dimensions: from 13.5" x 17.75" tSee Sold Price
Sold2023Robert Rauschenberg(Captiva, Florida/Texas, 1925-2008) At Leo's, 1980, for the artist's exhibition at Leo Castelli Gallery, New York (publisher), signed in pencil at bottom "Rauschenberg", offset lithograph, sheet 30-5/See Sold Price
Sold2021Johannes Võerahansu (Estonian 1902 - 1980)Aastail 1943-47 on Võerahansu maalinud palju Lõuna-Eesti järvemaastikke, algul Nüpli ja Vana-Saaluse järvi heledamas ja pehmelt maalilises laadis, hiljem rohkem PühajSee Sold Price
Sold2021Johannes Võerahansu (Estonian 1902 - 1980)Teos kuulus kunstniku abikaasale ja oli kaua deponeeritud Tartu Kunstimuuseumi, kus 1958. aastal korraldati Johannes Võerahansu isikunäitus koos kataloogiga. Viimases on teos fikseeritud nrSee Sold Price
Sold2021Johannes Võerahansu (Estonian 1902 - 1980)Teos on 1990-2000.aaastatel olnud Tartu Kunstimuuseumis deposiidina. See oli väljas kunstniku isikunäitusel Tartu Kunstimuuseumis ja Tallinna Kunstihoones 1958.aasta veebruaris-mais, on fiksSee Sold Price
Sold2023Johannes Võerahansu (1902 – 1980)Kalapaatide naasmine.1962. Süsi. Paber. Lm 40 x 57.3 cm. 1960.–70. aastatel meister küll maalis, kuid tema loomingus muutus valitsevaks söejoonistus – soe, maaliline ja maalSee Sold Price
Sold2022Ernst Hallop (Estonian 1908 - 1980)Lilled vaasis. 1950.aastad. Õli. Papp. 33.5 x 25.5 cm. E.Hallop lõpetas Pallase maali erialal 1934.aastal Aastatel 1937-42 oli ta Võru Kandle dekoraator. Veetnud nooruse Kasaritsas ja VSee Sold Price
Sold2022Marju Mutsu (Estonian 1941 - 1980)Saladus. 1973. Graafika (Ofort). Plm 16 x 13.8 cm. Suurus raamiga: 39 x 36 cm. Varalahkunud andeka graafiku looming paelub oma vahetuse ja intiimsusega. Seda hoovab ka vähetuntud ofordist "SaladuSee Sold Price
Sold2022ANNA CASTELLI FERRIERI 4788 coat hanger for Kartell.4788 coat hanger for Kartell. 1980. Painted metal.. Cm 28,00 x 164,00. Manufacturing brand under the base.See Sold Price
6 days LeftWinter Associates Thomas R. Dunlay (American, b. 1951) "The Lily Pond, Nantucket", 1980, oil on canvas, landscape with$225(1 bid)
2 days LeftAkiba GalleriesAhol Sniffs Glue (David Anasagasti, Cuban, B. 1980) Graffiti Art$75(2 bids)
7 days LeftJohn Moran Auctioneers, Inc.Roy Lichtenstein (1923-1997), "Crak!" poster for Castelli Gallery exhibition, circa 1964$1,000
Jun 15Hess Fine AuctionsYaacov Agam Message of Peace II 1980 Screenprint Signed Limited Edition Op Art$50(5 bids)
Jun 26Potter & Potter AuctionsHITCHCOCK, Alfred (British, 1899 – 1980). Signed Self Portr...$100(1 bid)
5 days LeftEstate Collection Auctioneer1980 Photo "Untitled, Fort Myers, Florida" by Robert Rauschenberg$250