Rosenhouten Juwelenbox Met Diverse Geheime Vakken En - Dec 07, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Rosenhouten juwelenbox met diverse geheime vakken en

item-49457050=2
item-49457050=4
Rosenhouten juwelenbox met diverse geheime vakken en spiegel, koperwerk gesigneerd: W.T. & S IMPROVED (William Tonks and Sons, Burmingham). HxBxD: 18 x 31 x 23 cm.
  • 30%

Estimate €300 - €400
Starting Price €300

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands229 Followers