Ballerina.
Francesco Messina , Ballerina.
Litografia. mm 310x200. Firmata a matita e numerata "89/100".
- 26% up to €100,000.00
- 23% above €100,000.00
Ballerina.
Estimate €200 - €400
Item located in Firenze, itSee Policy for Shipping